Cirkevná stredná odborná škola elektrotechnická P.G. Frassatiho

• Športový výcvikový kurz
  • Prijímacie skúšky nanečisto
  • Zaistenie autoškoly
Pomer dievčat a chlapcov navštevujúcich túto školu:Dievčat: 4,3% (8), chlapcov 95,7% (176)
Stravovanie žiakov:Stravovanie žiakov je zabezpečené v jedálni Gymnázia na Vazovovej 6 v Bratislave.
Ubytovanie žiakov:Internát inej školy
Vybavenie školy:Teoretické vyučovanie:
Teoretické vyučovanie prebieha v 8 klasických triedach, telocvični, posilňovni, v kaplnke a 8 odborných multimediálnych počítačových učebniach. Jedna z odborných učební slúži prevažne na vyučovanie odborných predmetov odboru mechanik počítačových sietí a grafik digitálnych médií. Je v nej vytvorených 18 pracovných miest pre žiakov a jedno pre učiteľa. Druhá odborná učebňa má 18 pracovných miest a slúži aj na vyučovanie predmetov matematika a slovenský jazyk. Telocvičňa je vybavená športovým náradím ako sú posilňovacie stroje, rebriny, stolný tenis, basketbalový kôš, lopty, švihadlá, florbalová súprava, bedminton, petang, atď. Žiaci cvičia v prípade priaznivého počasia aj na školskom dvore na Vazovovej 12. Kaplnka je využívaná počas hodín katolíckeho náboženstva.
Zborovňa je spoločná pre všetkých učiteľov, ktorí majú k dispozícii 4 pracovné PC miesta, tlačiareň a skener. V budove teoretického vyučovania na Vazovovej 12 je aj kancelária riaditeľky školy, zástupkyne riaditeľky školy pre teoretické vyučovanie a sekretariát. Tieto miestnosti sú vybavené PC, tlačiarňami a telefonickým pripojením, na sekretariáte sa nachádza kopírovacie zariadenie, ktoré môžu využívať všetci zamestnanci školy. Školská psychologička má samostatnú miestnosť s PC a tlačiarňou.
Počas vyučovania učitelia využívajú IKT techniku ako sú notebooky, projektory, plátna, meotáry, CD prehrávače. Všetky miestnosti teoretického vyučovania majú pokrytie internetom.
Praktické vyučovanie sa realizuje v dvoch budovách a to:
Odborný výcvik prvých ročníkoch sa vykonáva v troch odborných učebniach v priestore Vazovovej 12. Odborné učebne prvých ročníkov sú vybavené zariadeniami, ktoré spĺňajú všetky požiadavky, ktoré súvisia s plnením učebných osnov. V každej odbornej učebni je 12 pracovných miest pre žiakov. Odborný výcvik, odborná prax pre prvé až tretie ročníky prebieha v deviatich odborných učebniach - vchod z Radlinského 28. V každej odbornej učebni je vytvorených desať pracovných miest pre žiakov. Odborné učebne sú vybavené zariadeniami, ktoré spĺňajú všetky požiadavky, ktoré súvisia s plnením učebných osnov. V každej odbornej učebni je telefonické spojenie. Odborné učebne sú vybavené výpočtovou technikou a zároveň sú zasieťované a pripojené na Internet. Tu možno pripomenúť modernizáciu prístrojového zariadenia, čo v súčasnosti realizujeme v rámci finančných možností. Zborovňa je spoločná pre všetkých majstrov odbornej výchovy.
Ďalšie informácie:Škola má vlastnú modernú posilňovňu.
Mechanik počítačových sietí
2017-20184 rokyPísomná skúškaDennéChlapcov, dievčatá24 / 24