Partner tohto servera:

Typ školy:Súkromná škola
  • Lokálna CISCO akadémia
  • Možnosť prospechového štipendia
  • Neobmedzené sťahovanie dát z internetu
  • Podpora výučby vlastným systémom e-learningu
  • Školský bufet
  • Tvorba vlastných výučbových programov
  • Voľne prístupné počítače pripojené na internet
  • Výučba jazykov v multimediálnej učebni
  • Zaistenie autoškoly
  • Zahraničné výlety a exkurzie
  • Splátkový kalendár školného
  • Automat na občerstvenie
Pomer dievčat a chlapcov navštevujúcich túto školu:Dievčat: 41,2% (169), chlapcov 58,8% (241)
Škola 21.storočia:Viete si predstaviť školu, kde majú študenti vlastné notebooky, používajú elektronické učebnice, robia robia on-line testy i domáce úlohy na internete a rodičia si overujú študijné výsledky prostredníctvom elektronickej žiackej knižky? Školu, ktorá bude ponúkať svojim študentom nové perspektívne študijné odbory, ušité na mieru súčasnosti i budúcnosti – bez predmetov, ktoré už nie sú potrebné , so stále inovovaným obsahom učiva ... Školu, kde budú vyučovať ešte stále nadšení vysokokvalifikovaní pedagógovia pri využívaní nových metód a foriem vzdelávania a exkluzívneho hardweru a softweru v modernom zariadení....
Cisco Networking Academy:V študijnom odbore Informačné a digitálne technológie je v odborných predmetoch implementovaný program sieťových akadémií NetAcad so zameraním na počítačové siete. Po absolvovaní jednotlivých modulov študenti získavajú medzinárodné Cisco certifikáty.
Cambrigde štúdium AJ:Veľký dôraz na škole je kladený na vyučovanie cudzích jazykov a preto dopoludnia v predmete AJ je implementované Cambrigde štúdium. V spolupráci s ÚCV Žilinskej univerzity majú možnosť naši študenti priamo u nás na škole získať medzinárodné Cambrigde certifikáty.
Videkonferenčný systém:Prvá stredná škola v SR, kde bol dodaný a naištalovaný profesionálny videokonferenčný systém LifeSize Exxpress 220. Pre študentov sú pripravené videokonferenčné jazykové konverzačné kurzy so zahraničnými školami a videokonferenčné prednášky s vysokých škôl.
Stravovanie žiakov:Zabezpečené v školskej jedálni Domova mládeže.
Ubytovanie žiakov:Zabezpečené v Domove mládeže. Ubytovanie v izbách bunkového typu.
Vybavenie školy:- každý študent školský notebook s kompletným SW vybavením Adobe Master Collection, Cinema 4D, office, KROSS
- špecializované učebňe počítačových sietí vybavené Cisco zostavami
- učebňa grafiky s iMacmi
- profesionálna videokonferenčná učebňa Life Size Express 220
- vlastný vzdelávací portál
Ďalšie informácie:Nadštandard štúdia, ktorý zahŕňa poplatok :
- atraktívne študijné odbory – výhradné štúdium len u nás v rámci SR
- pomer PC na študenta 1:1 – prvá škola v SR
- notebooky pre študentov na prácu v škole a domácu prípravu, ktoré im po ukončení štúdia zostávajú
- nadaným a aktívnym študentom sú pripravené prospechové štipendia formou zliav zo školného. Výška zľavy ( do 80 % z ročného školného ) závisí od prospechu, správania a účasti na vyšších odborných súťažiach.
- individuálne konzultácie pedagógov pre študentov popoludní
- učebnice a pracovné zošity na všetky predmety vrátane cudzích jazykov
- prepojenosť študijných programov na vysoké školy
- exkluzívny hardware a software